Fabryka Świętego Mikołaja

W grudniowy weekend w Muzeum Lniarstwa najmłodsi mieszkańcy miasta mogli uczestniczyć w zorganizowanej specjalnie dla nich akcji pod nazwą „Fabryka Świętego Mikołaja”.Akcja, która miała między innymi skrócić udrękę dzieci w dłużącym się oczekiwaniu na wizytę Mikołaja w ich  własnych domach, przyciągnęła tłumy maluchów, które mogły już teraz poczuć atmosferę zbliżających się świąt. W grudniowy weekend w Muzeum Lniarstwa najmłodsi mieszkańcy miasta mogli uczestniczyć w zorganizowanej specjalnie dla nich akcji pod nazwą „Fabryka Świętego Mikołaja”. Akcja, która miała między innymi skrócić udrękę dzieci w dłużącym się oczekiwaniu na wizytę Mikołaja w ich  własnych domach, przyciągnęła tłumy maluchów, które mogły już teraz poczuć atmosferę zbliżających się świąt. Dzięki inicjatywie Żyrardowskiego Klubu Biznesu zapewniono dzieciom liczne atrakcje, upominki oraz darmowy popcorn i watę cukrową. Radość i wdzięczność dzieci objawiająca się szerokimi uśmiechami, była dla uczestniczących w akcji członków Klubu bezcenna. Tym samym Żyrardowski Klub Biznesu pragnie podziękować p. Prezydentowi Wojciechowi Jasińskiemu za wyrażenie zgody i tym samym umożliwienie wzięcia udział w akcji przez ŻKB. Serdecznie dziękujemy.