Aktualności

Śniadanie z Urzędem Skarbowym w Żyrardowie

W czwartek 14 kwietnia w restauracji Szpularnia odbyło się drugie w tym roku śniadanie biznesowe Żyrardowskiego Klubu Biznesu. Tym razem tematem spotkania była prezentacja przygotowana przez Urząd Skarbowy w Żyrardowie, dotycząca zwolnień i ulg podatkowych.

SZCZEGÓŁY
Spotkanie z Mercedesem

W środę 27 stycznia w restauracji Szpularnia odbyło się pierwsze w tym roku śniadanie biznesowe Żyrardowskiego Klubu Biznesu. Tematem spotkania była prezentacja oferty produktowej oraz rozwiązań finansowych firmy Mercedes – Benz Warszawa, która to firma była sponsorem śniadania. W środę 27 stycznia w restauracji Szpularnia odbyło się pierwsze w tym roku śniadanie.

SZCZEGÓŁY
Fabryka Świętego Mikołaja

W grudniowy weekend w Muzeum Lniarstwa najmłodsi mieszkańcy miasta mogli uczestniczyć w zorganizowanej specjalnie dla nich akcji pod nazwą „Fabryka Świętego Mikołaja”.Akcja, która miała między innymi skrócić udrękę dzieci w dłużącym się oczekiwaniu na wizytę Mikołaja w ich  własnych domach, przyciągnęła tłumy maluchów, które mogły już teraz poczuć atmosferę zbliżających się świąt.

SZCZEGÓŁY
Inauguracja – Żyrardowski Klub Biznesu

Inauguracyjne spotkanie Żyrardowskiego Klubu Biznesu, w skrócie -  ŻKB odbyło się w dniu 2 grudnia 2015 roku, w restauracji Szpularnia w Żyrardowie.

SZCZEGÓŁY