Śniadanie z Urzędem Skarbowym w Żyrardowie

W czwartek 14 kwietnia w restauracji Szpularnia odbyło się drugie w tym roku śniadanie biznesowe Żyrardowskiego Klubu Biznesu. Tym razem tematem spotkania była prezentacja przygotowana przez Urząd Skarbowy w Żyrardowie, dotycząca zwolnień i ulg podatkowych. W czwartek 14 kwietnia w restauracji Szpularnia odbyło się drugie w tym roku śniadanie biznesowe Żyrardowskiego Klubu Biznesu. Tym razem tematem spotkania była prezentacja przygotowana przez Urząd Skarbowy w Żyrardowie, dotycząca zwolnień i ulg podatkowych. Tradycyjnie już na spotkanie oprócz członków ŻKB, zaprosiliśmy wszystkich zainteresowanych prezentowaną tematyką lokalnych przedsiębiorców, sympatyków Żyrardowskiego Klubu Biznesu oraz przedstawicieli lokalnych mediów. Z zaproszenia wystosowanego do władz miasta, skorzystał Zastępca Prezydenta Miasta Żyrardowa Pan Dariusz Kaczanowski oraz Przewodniczący Rady Miasta Pan Marcin Rosiński. Ogółem w śniadaniu uczestniczyło ponad 50 osób. Jak zawsze w  miłej atmosferze, przy smacznym posiłku, mogliśmy wysłuchać prezentacji dotyczących zagadnień podatkowych oraz możliwości składania rozmaitych deklaracji drogą internetową. Każdy z uczestników mógł zadać prelegentom pytania, a także podyskutować na temat podatków i nie tylko z innymi gośćmi spotkania. Pracownikom żyrardowskiego Urzędu Skarbowego składamy jako Żyrardowski Klub Biznesu podziękowania, za przygotowanie prezentacji i czynne włączenie się w tą cykliczną już akcję. Natomiast wszystkim gościom i uczestnikom spotkania dziękujemy za poświęcenie wolnego czasu i zaszczycenie nas swoją obecnością. Mamy nadzieję, że nikt nie wyszedł ze spotkania zawiedziony. Ponawiamy zaproszenie dla wszystkich chętnych do uczestnictwa w pracach i strukturach Żyrardowskiego Klubu Biznesu. Zapraszamy do wstępowania w nasze szeregi, celem ożywienia i wzmocnienia środowiska żyrardowskich przedsiębiorców, niezależnie od reprezentowanej branży i skali prowadzonej działalności.