Spotkanie z Mercedesem

W środę 27 stycznia w restauracji Szpularnia odbyło się pierwsze w tym roku śniadanie biznesowe Żyrardowskiego Klubu Biznesu. Tematem spotkania była prezentacja oferty produktowej oraz rozwiązań finansowych firmy Mercedes – Benz Warszawa, która to firma była sponsorem śniadania. W środę 27 stycznia w restauracji Szpularnia odbyło się pierwsze w tym roku śniadanie. W środę 27 stycznia w restauracji Szpularnia odbyło się pierwsze w tym roku śniadanie biznesowe Żyrardowskiego Klubu Biznesu. Tematem spotkania była prezentacja oferty produktowej oraz rozwiązań finansowych firmy Mercedes – Benz Warszawa, która to firma była sponsorem śniadania. Na spotkanie oprócz członków ŻKB, zaproszono duże grono lokalnych przedsiębiorców, sympatyków Żyrardowskiego Klubu Biznesu oraz przedstawicieli lokalnych mediów. Zaproszenie wystosowano także do władz miasta, które jednak powołując się na kalendarz spotkań, nie skorzystały z zaproszenia. Ogółem w śniadaniu uczestniczyło ponad 60 osób. W miłej atmosferze, przy smacznym posiłku, wszyscy mogli wysłuchać przedstawicieli sponsora, zadać pytania, a także podyskutować z innymi gośćmi spotkania. Śniadanie zakończyło się losowaniem nagród wśród uczestników, ufundowanych przez firmę Mercedes – Benz. Główną nagrodę stanowił samochód Mercedes, udostępniany zwycięzcy do własnego użytku, w wybrany przez niego weekend. Uczestnikom śniadania oraz sponsorowi składamy jako Żyrardowski Klub Biznesu podziękowania, za znalezienie chwili wolnego czasu i wzięcie udziału w naszym cyklicznym wydarzeniu. Kolejne śniadanie biznesowe już w lutym. Żyrardowski Klub Biznesu planuje organizację tego rodzaju spotkań biznesowych przynajmniej raz w miesiącu, których tematyka będzie dostosowywana do potrzeb i oczekiwań uczestników. Już teraz serdecznie zapraszamy  wszystkich chętnych do uczestnictwa i aktywnego włączania się w działalność ŻKB.